تاریخ همیشه خواندنیست!

چرچیل (نخست وزیر اسبق بریتانیا) روزی سوار تاکسی شده بود وبه دفتر بی بی سی برای مصاحبه می رفت هنگامی که به آنجا رسید به راننده گفت: آقا تا نیم ساعت صبر کنید تا من برگردم. راننده گفت: نه آقا من می خواهم زود به خانه برگردم تا سخنرانی چرچیل را گوش کنم.

چرچیل از علاقه راننده به خودش خوشحال شد و به راننده یک اسکناس درشت داد راننده با دیدن اسکناس گفت:گور بابای چرچیل اگر بخواهید تا صبح هم اینجا منتظر می مانم.  

قابل توجه:

1-تاریخ همیشه آموزنده است!

2-مورخین گاهی هم غلو می کنند!

3-نخست وزیران خا رجه هم با تاکسی رفت وآمد می کردند!

 

 

4-درطول تاریخ پول همیشه حرف اول و آخر را می زند.

 

 

/ 7 نظر / 17 بازدید
پروتاگونیست

خیلی جالب بود. من می خواستم ببینم آیا شما موافق این جمله هستید که پول عقل می آورد؟ و یا کسی که پولداره و توان نگه داشتن پول را داشته عقل بیشتری داشته؟

جعفری

قشنگ بود این شبا خیلی التماس دعا موفق باشید [گل]

یادداشت های یک سوکس صورتی

مخالفم که همه ی عقلا میتونن پولدار باشن ! این همه آدم عاقل و نخبه با کلی ایده های جدید و کلی فکر توی این مملکت داریم ولی باز میبینیم پول دست یه سری دیگست ! البته شایدم مملکت ما مدلش اینطوره !

انسان

خیلی جالب بود[دست][دست][دست][دست][دست][هورا][هورا][هورا] انسان سهیلا رفیعی آدرسم

جعفری

سلام این شبا التماس دعاااااااااااا دیشب که اولین شب قدر بود که ما هیچ کار نتونستیم بکنیم. اصن داستان شد حالا تا شبهای دیگه بازم بهم سر بزن [قلب]

مهندس فافا(یکی از اعضای وبلاگ مهندسان آینده)

ســـلام .. همه پولدارا نمیتونن عاقل شن!!! پول شاید جایگاه اجتماعی ایجاد کنه...سواد ایجاد کنه...اما عقل وشعور نه!! ما داریم افرادی که پولدارن....وبارز ترین نشانه بی عقلی شون درست خرج نکردن پوله!!!

شیخ نهایی

جالب بود شاد باشی